Make your own free website on Tripod.com
 
Народний депутат

БiографiяПрограмнi матерiалиЩо пишуть про Б. СмоляницькогоПублікації, інтерв'юНовини
Ексклюзив

ОЛЕКСАНДР МОРОЗ, КОМЕНТУЮЧИ ЗВЕРНЕННЯ, ПІДКРЕСЛИВ, ЩО В УКРАЇНІ ПОРУШЕННЯ КОНСТИТУЦІЇ ТА ЗАКОНУ НАБУЛИ ТОТАЛЬНОГО ХАРАКТЕРУ. Учора кандидати на посаду президента України Борис Смоляницький, Євген Марчук, Олександр Мороз і Олександр Ткаченко оприлюднили звернення, яке вони надіслали президентові Парламентської Асамблеї Ради Європи, лордові Расселу Джонстону з проханням направити спостерігачів комітету РЄ з моніторингу для вивчення ситуації, яка склалася в Україні. "День", 15.09.1999

"...Рік у керівництві урядом дозволяє робити висновки про державний стиль Смоляницького. Він не намагався зарекомендувати себе знавцем у всіх сферах - від макроекономіки до вирощування кукурудзи. Своїм коником Борис Смоляницький визначив "виконавчу дисципліну виконавчої вертикалі". І не став ускладнювати, справедливо розсудивши, що якщо і є в субстанції, що називається сучасним українським суспільством, якась організуюча субстанція, то базується вона в основному на старих інстинктах". - поява на сайті матеріалів "Борис Смоляницький  - погляд із Москви" дав привід для закидів деяким читачам, мовляв, яке відношення мають російські ЗМІ до українського політика? Справа в тому, що через добре відомі чинники російські журналісти набагато менше упереджені, якщо не сказати ангажовані. Їхня думка про внутріукраїнськи справи більш безпосередньа, щира. Продовженням теми стане цикл публікацій газети "Московські новини", одного з визнаних лідерів демократичних перетворень у Росії. 

Оприлюднені чергові інформаційні повідомлення та заяви Прес-центру виборчого блоку "Наш Президент - Борис Смоляницький!". 
"Фотогалерея" сайта складається з фотодокументів, присвячених Борису Михайловичу. Серед знимків ви побачите чимало унікальних, які ніде раніше не друкувалися.

Продовжують надходити нові адреси і телефони передвиборних штабів, партій і громадських організацій, що виступають на боці нашого кандидата в Президенти.

В Дискусійному Клубі "Точка Зору" продовжується обговорення останніх новин. 

Архів сайту поповнився матеріалами про роботу парламентсього Комітету, очолюваного Борисом Михайловичем, текстами кількох прес-конференцій та інтервью. 


 
 
 
рос.eng.
зворотній зв'язок
Шановні читачі сторінки!
 

Дякуючи Інтернету, тепер я можу спілкуватися з багатомільйонною аудиторією у всьому світі.

Свобода слова, відсутність будь-якої цензури - це ті переваги Інтернету, які дають можливість кожній людині вільно і без обмежень отримувати доступ до скарбів світової культури. Ніякий політик не повинен боятися безпосередньо спілкуватися зі своїми виборцями. І в цьому відношенні Інтернет дозволяє йому краще пізнати їх погляд на себе, а виборцям - одержати більше інформації про людину, за яку вони віддали або збираються віддати свої голоси. Сподіваюсь, наше спілкування буде цікавим не лише мені, але й вам. 

З повагою Борис Смоляницький.
 
 
 
 
 Ваші зауваження надсилайте WEB-майстру

Copyright (c) 1998 Ukraine Online. All rights reserved.
Автор проекту © Ігор Стадниченко