Make your own free website on Tripod.com
Загальна характеристика знаків: Водолій

 
(21 січня - 20 лютого)
 
Знак Повітря. Під заступництвом Сатурна й Урану. Характер емоційний, натура вразлива.
Перша з планет, що покровительствують Водолію,- Сатурн - прирікає Водолія на покірність долі, що не завжди буває щасливою. Це планета смутних спогадів, меланхолії, нездійснених мрій. Уран, навпаки,- планета дій, натхненниця вчених. Тому характер Водолія суперечливий: з одного боку - мрійність, з іншого боку - енергія, дерзання, активність.
 
Народжені під знаком Водолія дуже притягальні для інших людей своєю людяністю. Вони приймають чуже горе і роблять усе, щоб допомогти тим, хто попав у біду.
У кожному Водолієві є щось від винахідника, людини, поглиненої ідеєю удосконалення. Водночас це мрійник, фантаст. Під цим знаком народилися Едісон, Ґалілей, Жюль Верн.
Кожному Водолію далекий педантизм. Він ненавидить рутину. У нього бувають періоди лінощів і бездіяльності. Зате в період панування Урану йому вдається в тиждень виконати роботу цілого місяця. Він хитливий, іноді переживає періоди гострої непевності в собі, але вони швидко можуть замінитися спокоєм і ентузіазмом. Водолій стриманий і скромний, рідко обтяжує інших проханнями.
Це чудовий учений, особливо у галузі атомної фізики й астрономії. Він також блискучий архітектор, літератор, актор.
Його життя може бути нещасливим, але ніколи не буває сірим і одноманітним. У нього буде все - багатство і бідність блискучий успіх і катастрофи, цікаві зустрічі і розчарування. Іноді йому буде здаватися, що він загинув, але доля посилатиме йому порятунок.
 
Жінка-Водолій. Жінки цього знака дуже чарівні. У них відразу декілька жінок, і це дає їм ґаму переживань. Ця жінка увесь час змінюється, і ті, хто часто бачить її, ніколи не нудьгують з нею. Подібно чоловікам цього знака, вона любить працювати і не переносить сувору дисципліну. У будь-яке заняття вносить добірність і блиск. Вона елеґантна, добре танцює, цікава в розмові, заміж виходить швидко, але рідко буває щаслива, тому що більше дає, ніж одержує.
 
Взаємовідносини знаків: союз із Близнюками, Вагами, Стрільцем - дуже сприятливий, із Скорпіоном, Тільцем, Левом неминучі сварки. З Водолієм може укласти союз знак Овна. Від цього шлюбу народжуються чудові діти. Зі знаком Близнюків виникає гармонічна спілка. Із знаком Рака - вірна дружба, шлюб на основі взаємної поваги. Незважаючи на тяжіння, що існує між знаками Водолія і Лева, вони по-різному дивляться на світ. Через це між ними не може виникнути тривкого союзу. Між Дівою і Водолієм сильне фізичне тяжіння, але сварки неминучі. Водолій притягає Терезів. Союз між ними дуже щасливий.
 
Назад 
 
 
Гід по місту Богодухову | Український ЛінкЛіст | Анекдоти