Make your own free website on Tripod.com
Загальна характеристика знаків: Телець

 
(21 квітня - 20 травня)
 
Знак Землі. Під заступництвом Венери. Характер суперечливий, натура емоційна.
Знаку Землі Телець зобов'язаний своєю силою і тверезим розумом. Але Венера надає солідному і практичному Тільцю м'якість, любов до комфорту, чутливість, лінь. Ці два суперечливих впливи ускладнюють натуру Тельця.
Він любить матеріальні блага і водночас марнотратний. Ринеться до затишку і часто неохайний. У нього пристрасть до розкоші, до усього святкового і яскравого. Він в усім уміє знайти радість, від Землі бере невичерпні сили, має здоровий інстинкт тварини. Народжені під цим знаком люблять мистецтво й архітектуру. Вони бувають відмінними оформителями, директорами, шевцями і кухарями.
 
Чоловік-Телець примхливий, упертий по дрібницях, але взагалі має характер податливий, спокійний і терплячий, розумний і обережний. Це романтик. Його душі властива сентиментальність. Тілець справжній чоловік в усьому.
Він любить зав'язувати знайомства з людьми високопоставленими і впливовими. У свої відношення з людьми вносить багато елеґантності і чарівності, проте часто свариться по дрібницях через дитячу капризність і упертість.
 
Жінка-Тілець. Венера надає жінкам цього знаку жіночність. Те, що в чоловіків цього знаку є слабістю, тут - зачарування.
Цим жінкам властива любов до гарних речей, квітів, суконь, до тонкої кухні і вин. Вони руйнівні для своїх шанувальників. Такі жінки звичайно ревниві. Самі вони досить легковажні, нерідко зраджують того, кого люблять по-справжньому.
 
Взаємовідносини знаків: для Тільця гармонічний союз із Дівою, Козерогом, Раком, Рибами. Несприятливий для нього союз із Левом, Скорпіоном, Водолієм. З Тільцем багато спільного, але, як і зі знаком Близнюків, часто сварки.
 
Назад 
 
 
Гід по місту Богодухову | Український ЛінкЛіст | Анекдоти