Make your own free website on Tripod.com
Загальна характеристика знаків: Риба

 
(21 лютого - 20 березня)
 
Знак Води. Під заступництвом Юпітера і Нептуна. Характер таємничий. Тонка інтуїція.
Нептун надає цьому знакові постійні контрасти: занепокоєння, безперестанну боротьбу із самим собою.
Від Юпітера Риби одержують щасливу долю і мудрість. Під цим суперечливим впливом Риби, незважаючи на свою спокійну зовнішність, часто відчувають щиросердечну муку, занепокоєння і тугу. Це також символ гуманності і самопожертви.
Риби мають великі щиросердечні тонкощі при розвиненому розумі і сильному скептицизмі. Інтуїція в них розвинена сильніше логіки, і часто вони, не завжди усвідомлюючи цього, вражають навколишніх ясновидінням.
 
Народжені під цим знаком люблять комфорт і затишок. Вони щедрі, гостинні, але часто бувають смутними. Якщо їхня доля з дитинства укладається нормально, то вони справедливі, відверті і сердечні. У них добра пам'ять і схильність до наук. З Риб утворюються також гарні музиканти, художники, скульптори.
 
Жінка-Риба. Вона має яскраво виражену індивідуальність і витонченість. Ці жінки милі і чарівні. Обожнюють розкіш, комфорт, взагалі все гарне.
Їхній настрій і здоров'я залежать від зміни фаз Місяця. У період повного місяця вони сповнені життєвих сил і енергії. При народженні нового Місяця ними опановує втома й апатія. У них багате внутрішнє життя. Незважаючи на те, що минуле їх не завжди бездоганне, з них утворюються чудові дружини і матері, завдяки гнучкості і тонкощам натури.
 
Взаємовідносини знаків: гармонічні шлюби з Тільцем, Раком, Козерогом, Скорпіоном, Дівою. Знак Овна сильно притягає Риб, але дається взнаки різниця характерів. Спілка тому не дуже сприятлива. Велике розташування до Близнюків. Союз можливий через велику гнучкість обох цих знаків. Із знаком Рака дуже сприятлива дружба, співробітництво і шлюб. Незважаючи на симпатію, що існує між Левом і Рибами, а також сильне тяжіння, шлюб не рекомендується. Імпульсивність і пристрасність Лева іноді кривдить Риб.
Риби зустрічають великі труднощі у своїх відношеннях зі Стрільцем, випадки щасливих шлюбів дуже рідкісні. Існуюче між цими знаками фізичне тяжіння недостатнє для міцного зв’язку. Між Дівою і Рибами існує симпатія, але фізичний інтерес їхній одне до одного невеликий. Те ж саме можна сказати і про Терезів, хоча між ними існує повага, сприятливе співробітництво і дружба. Із Скорпіоном союз гармонічний і тривкий. Дуже багато чого об'єднує Риб і Козерога. Ці знаки тяжіють один до одного. Шлюб мав би шанс на щастя. З Водолієм рідко буває гармонічний шлюб: заважає холодність його натури. Із знаком Риб рідко укладаються добрі стосунки.
 
Назад 
 
 
Гід по місту Богодухову | Український ЛінкЛіст | Анекдоти