Make your own free website on Tripod.com
Загальна характеристика знаків: Рак

 
(22 червня - 22 липня) 
 
Знак Води. Під заступництвом Місяця. Характер відритий, натура мрійлива. Рак - найзагадковіший знак із усіх знаків Зодіаку, адже він знаходиться під пануванням Місяця, що настільки загострює його чутливість і впливає на його щиросердечний світ, що він здається оточенню дивним і незрозумілим. Це люди з тонкою нервовою системою і добре розвитою інтуїцією. 
 
Чоловіки-Раки часто стають гіпнотизерами або медиками. Вони живуть за якимись їм одним зрозумілим законам, їм далека логіка. Те, що для інших дрібниця, у них виростає в траґедію. Тому народжені під цим знаком часто дратують інших і вступають у конфлікти. Проте люди люблять покровительствувати таким натурам. Їм уселяє почуття жалості інфантильність Рака, його відрив від реальності. 
Крім того, народжені під цим знаком частіше усього люди порядні, вірні друзі, цікаві співрозмовники. 
Рак любить природу. На роботі йому іноді важко через риси свого характеру. Але він має чудові якості, тонку інтуїцію, терпіння і вимогливість до себе. Це тип мислителя, розумного вченого, музиканта, сумлінного службовця. 
 
Жінка-Рак. Про неї можна сказати те ж саме, що було сказано про чоловіків цього знака. Вони вірні подруги своїм чоловікам і чудові матері. Почуття боргу для них - насамперед. Вони часто стають героїнями або дуже примхливими жінками. 
 
Взаємовідносини знаків: особливо сприятливий союз із Тільцем, Скорпіоном, Дівою і Рибами. Несприятливий союз із Терезами, Козерогом. З Овном є розбіжності і протиріччя у світогляді, ідейна розбіжність. Овен занадто імпульсивний для Рака. Проте може бути сильний потяг. Для того, щоб союз не розпався, треба обом контролювати упертість своїх характерів. З Близнюками - духовна дружба. Лев притягає Рака своєю силою. Між ними може виникнути співробітництво, дружба і щасливий шлюб. Козеріг притягує Рака, але вони живуть ніби в різних світах. Із Скорпіоном взаємне тяжіння. Стрілець занадто любить незалежність, а це кривдить Рака. З Водолієм - дружба і повага. З Рибами - гармонічний союз в дружбі і любові. 
 
Назад 
 
 
Гід по місту Богодухову | Український ЛінкЛіст | Анекдоти