Make your own free website on Tripod.com
Загальна характеристика знаків: Овен

 
(21 березня - 20 квітня) 
Знак Вогню, під заступництвом Марса.  Характер сильний, натура владна. 
Народжені під цим знаком обдаровані силою й енергією. У них талант керівників. 
Загальні риси для чоловіків і жінок цього знака: оптимізм, честолюбство, деяка імпульсивність, схильність до перебільшення. 
 
Овен часто потрапляє в скрутні положення, тому що нетерплячий і цілком позбавлений дару дипломатії.  У Овена головний сенс життя - це робота.  Наділений великою силою волі, сміливістю і швидкістю реакції, він може бути гарним лікарем, полководцем, журналістом, адміністратором, але отут йому мішає відсутність тонкощів і деспотичність. 
Чоловіки-Овени майже завжди гарні, чесні трудівники.  Незважаючи на їхній здоровий вид, вони мають слабке здоров'я, і майже у всіх Овнів дуже слабка нервова система: вони опришкуваті, грубі і невидержані. 
Часто Чоловіки-Овени погані сім'янини через свій характер, і отут усе залежить від дипломатії і такту партнера. 
Чоловіки відрізняються аґресивністю, відсутністю такту, вони не рахуються з інтересами і волею інших.  Вони люблять діяти.  У них загострена любов до справедливості. 
 
Жінка-Овен.  Жінки цього знака майже завжди мають професію, легко опановують чоловічими фахами.  У шлюбі ринуться зайняти головну роль. 

Співвідношення знаків: сприятливий союз з Близнюками, Стрільцем.  Ці знаки своїм спокоєм і любов'ю до філософії втихомирюють Овна, до Водолія велике фізичне тяжіння, як і до Терезів.  Несприятлива спілка з Козерогом, Раком, Рибами, Скорпіоном.  Взаємна холодність із Дівою, Тельцем. 
 

Назад 
 
 
Гід по місту Богодухову | Український ЛінкЛіст | Анекдоти