Make your own free website on Tripod.com
Загальна характеристика знаків: Лев

 
(23 липня - 23 серпня)
 
Знак Вогню. Під заступництвом Сонця. Характер владний, натура багата. Лев знаходиться під заступництвом Сонця - царя зірок. Тому Лев - центральна фігура Зодіаку. Він блискає, парить. Йому припадає дуже важко, тому що багато застосовує сили, а основна риса його характеру - доброта.
 
Левові далекі ефекти, він природний. Це залучає до нього серця. Поруч із ним кожний почуває себе понятим, можна розраховувати на його поміч.
Лев темпераментний, імпульсивний. У нього величезні внутрішні сили. Він здатний на подвиг. Проте йому властиве марнославство.
Він інфантильний, наївний, легко піддається впливу і потрапляє в пастку. Відсутність психологічного чуття призводить його до помилок, а іноді - до справжньої траґедії. Але як би важко йому не прийшлося, він рідко втрачає свою природну веселість. Більше всього його уражає в людях зрадництво.
Сам Лев - відданий друг. Проте він непостійний. Лев щедрий, обожнює багатство і розкіш. Непорядність і марнотратність призводять його до того, що він вмирає в злиднях. Це гостинна людина. Він любить азартні ігри, спорт, змагання. Народжені під цим знаком можуть бути людьми будь-якої професії, але частіше займають керівні посади.
 
Жінка-Лев. У любові щира, імпульсивна, щедра, не терпить серцевих ускладнень. Незважаючи на те, що любить мати шанувальників, занадто горда для того, щоб вступати у випадкові зв'язки.
Мало цінує жіночу дружбу, віддаючи перевагу товариству чоловіків. Дуже вимоглива до людини, що любить, не прощаючи йому зради. Ніколи не йде на компроміс. Не одружується доти, поки не засвідчиться, що кохана своїм обранцем і що він гідний її. Це чудова мати і господиня.
Взаємовідносини знаків: несприятливий союз Лева з Тільцем, Водолієм, Скорпіоном. Сприятливий союз з Близнюками, Терезами, Стрільцем. З Овном багато спільного в характері і темпераменті: швидко виникає любов. З Тільцем неможлива тривка спілка. Незважаючи на велике фізичне тяжіння, упертість Тільця дратує ексцентричного Лева. З Дівою ускладнені відношення хибою темпераменту. З Стрільцем багато спільного - складність і схожість темпераментів. Обидва відверті, безпосередні. Союз із Козерогом навряд чи можливий, сприятливі лише співробітництво і дружба. Союз із Скорпіоном дуже сумнівний.
 
Назад 
 
 
Гід по місту Богодухову | Український ЛінкЛіст | Анекдоти