Make your own free website on Tripod.com
Загальна характеристика знаків: Козеріг

 
(22 грудня - 20 січня)
 
Знак Землі. Під заступництвом Сатурна. Характер упертий. Розум розвинений. Козеріг - найвитриваліший і найстійкіший з усіх знаків Зодіаку - як фізично, так і морально. Потайливий, потай честолюбний, він живе реальною дійсністю, вміє і любить працювати. Успіх надить його з надзвичайною силою. Крок за кроком, сходинка за сходинкою він йде до наміченої цілі, долаючи всі перешкоди з величезним терпінням і неймовірною завзятістю. Ніщо не може змусити його звернути зі шляху.
 
Козеріг ще в юності ставить перед собою мету і готовий усе життя йти за нею. Те ж саме й у роботі - Козеріг автоматизує її заздалегідь, намічюучи схему, розробляє деталі, наводить порядок, щоб потім не витрачати часу на дрібниці. Це чудовий робітник у всіх галузях промисловості, талановитий державний діяч.
Народжені під цим знаком майже завжди оточені повагою, але з ними важко по-справжньому зблизитися, тому що вони замкнуті, їх неможливо викликати на відвертість. Козеріг любить традицію, респектабельність, стабільність. Він не приймає рішень без визначеної мети, йому не властиві імпульсивність і ризик. Незважаючи на поверхову зарозумілість у душі він страждає від своєї ізоляції і хотів б завоювати симпатії навколишніх. Часто за характером він дошкульний і сором’язливий, але старанно це приховує. Його гордість стає для нього джерелом відвертого страждання.
Козеріг має блискучий розум і чудову пам'ять, але йому загрожує небезпека консерватизму та педантизму. Він може бути гарним адміністратором, інженером, вченим, політиком, економістом.
Друга половина його життя зазвичай більш сприятлива, ніж перша. Жениться він, як правило, пізно, якщо взагалі вирішує одружитися. Цей знак породжує більшість холостяків.
 
Жінка-Козеріг, породжена під цим знаком, має характерну рису: її краса і чарівність з роками не зменшуються, а зростають, і у віці 35 років вона подобається більше, ніж у 18. Але доглядати за нею нелегко, вона завжди споруджує бар'єр між собою і шанувальниками. Це тип жінки, що дуже любить свою незалежність. Вони - гарні секретарі, директори, вчителі, лікарі. Подібно Чоловікові-Козерогу, жінки цього знака серйозні і не прощають образи і зради.
 
Взаємовідносини знаків: неміцний шлюб з Овном, Терезами, Раком. Навпаки, союзи з Дівою, Тельцем, Скорпіоном і Рибами значно більш гармонічні. Із Стрільцем ритм життя і темперамент настільки різноманітні, що, незважаючи на велике фізичне тяжіння, шлюби здійсненні рідко. Між Тельцем і Козерогом любов і велике порозуміння. Часто впертому і терплячому Козерогові вдається перевиховати примхливого і брехливого Тільця.
Із знаком Близнюків у відношення вступає з працею, а тривала спілка проблематична, якщо взагалі можлива. Між знаками Рака і Козерога легко виникає тяжіння, дружні стосунки укладаються, базуючись на повазі. Проте союз наступає не швидко - занадто великі розбіжності в поглядах на життя. Проте згодом такий звзок може стати тривким, базуючись на повазі. Тривка спілка з Левом дуже рідкісний, тому рекомендуються лише дружба і співробітництво. Характер Діви багато в чому нагадує самого Козерога, тому можливий щасливий шлюб. З Терезами не тільки шлюб, але навіть прості дружні стосунки вкрай рідкісні: уже дуже велика різниця в способі життя і характерах.
Скорпіона і Козерога об'єднує амбіціозність, любов до роботи. Шлюб можливий на основі спільних інтересів. Союз зі Стрільцем в окремих випадках ґарантується один одним. Дуже часто Стрельцу вдасться змінити педантичний характер Козерога. Зі своїм власним знаком, незважаючи на відсутність великого фізичного тяжіння, Козеріг може утворити одностайний зв’язок. З Водолієм, незважаючи на деяку подібність характерів, рідко виникає щасливий шлюб. Рекомендується співробітництво в роботі і дружні стосунки. Шлюб між Рибами і Козерогами міг би бути надзвичайно щасливим завдяки великій щиросердечній і інтелектуальній подібності, а також фізичному тяжінню. Проте іноді скритність Козерога ображає тонких і вразливих Риб.
 
Назад 
 
 
Гід по місту Богодухову | Український ЛінкЛіст | Анекдоти