Make your own free website on Tripod.com
Загальна характеристика знаків: Діва

 
(24 серпня -23 вересня)
 
Знак Землі. Розум практичний, характер глибокий. Знак Діви - знак реальності, логіки, ясності. Народжені під цим знаком потребують того, щоб в усьому була чітка лінія поводження, точність. Вони рідко піддаються пристрасті.
Любов до порядку в них часом переростає в манію. Майже завжди обдаровані ясним, аналітичним розумом, гарні робітники.
 
Здібні до політики, економіки і до наук. Це люди, схильні до постійного поглиблення і розширення своїх знань. Живуть, як правило, довго. Користуються повагою, але часто сваряться з людьми через педантичність і дріб'язковість.
 
Жінка-Діва. Жінки цього знака чарівні, але їм не вистачає темпераментності. Вони люблять флірт, але в останній момент відступають.
Майже завжди страждають від сором'язливості, навіть тоді, коли навчилися чудово її приховувати. Вони егоїстичні, часто ставлять під загрозу свої відношення з близькими людьми.
 
Взаємовідносини знаків: несприятлива спілка з Тільцем, Скорпіоном, Раком. Багато спільного між Раком і Дівою, але раціоналізм Діви дуже ранить чутливість Рака. Легко виникає дружба між Дівою і Левом. Можливо також і фізичне тяжіння. Із знаком Терезів - часті конфлікти. Зі знаком Діви рідко виникають взаємні симпатії і розуміння. Скорпіон притягає Діву, незважаючи на різність темпераментів, можливий щаслива союз, проте вони занадто по-різному дивляться на життя. Діва сильно притягає Водолія, але тривалі зв'язки виникають рідко.
 
Назад 
 
 
Гід по місту Богодухову | Український ЛінкЛіст | Анекдоти