Make your own free website on Tripod.com
Загальна характеристика знаків: Близнюки

 
(21 травня - 21 червня)
 
Знак Повітря. Під заступництвом Меркурія. Характер відрізняється непевністю. Постійна роздвоєність.
Близнюки розумні, мають різнобічні інтереси, зацікавлені. Здібні до мов, легко пристосовуються до обставин. Це зацікавлений людський тип, чарівний, із неприборканим темпераментом і непередбаченими реакціями. Близнюки завжди дещо роздратовані і нервові. Вони відчувають періоди гострої непевності в собі, що часом перетворюються в хворобу.
Якщо народжений під цим знаком - інтеліґент, то йому важко пристосувати себе до навколишнього товариства. Це тип неврастеніка, що часто страждає різноманітними маніями.

Знак Близнюків дає найбільше число ґеніїв і талановитих людей як у галузі науки, так і в літературі, мистецтві. Любити їх важко. Вони намагаються вислизнути з рук, залишаючи тих, хто їх любить, у вічній непевності. Вони і самі спроможні любити, проте рідко бувають ніжними.
У них настійна потреба бути коханими, відчувати турботу і пестощі. Страх перед самітністю нерідко доводить їх до самогубства. Вони віддають перевагу нецікавим і незначним людям. У роботі часто потребують співавторства. Їм легше дати ідею, ніж її здійснити. Народжені під цим знаком схильні до філософії, математики.
 
Жінка-Близнюки. Це чудовий товариш, розумний, живий, дотепний. З ними неможливо скучити. Вони легко сходяться з людьми і можуть зав'язати розмову на будь-яку тему.
Люблять незалежність і майже завжди мають професію. З них утворюються чудові адміністратори, комерсанти. У шлюбі ці жінки схожі на чоловіків, гарні помічники і товариші своїм чоловікам.
  
Взаємовідносини знаків: самі гармонічні союзи – з Тільцем, Вагами, Водолієм, Левом. Найнесприятливіші - з Рибами, Дівою, Стрільцем. З Тільцем зазвичай народжується взаємна симпатія, з Овном - почуття тяжіння, багато спільного. Щасливий союз між самими близнюками.
 

Назад 
 
 
Гід по місту Богодухову | Український ЛінкЛіст | Анекдоти